Niektoré zvieratká majú svoj domov a dostávajú patričnej lásky. Majú hračky, dostatok jedla, mäkké miesto na spanie či pravidelné maškrty. Mnohí si však neuvedomujú, že na svete sú i také zvieratká, ktoré domov nemajú a ani tej lásky veľa necítia. A s niektorými sa dokonca osud kruto zahráva. 

V FT publisher zvieratká milujeme a ich osud nám nieje ľahostajný... Aj práve preto vznikli krátke poetické e-knižky, ktorých poslaním je pomáhať.

Aj ty môžeš takýmto spôsobom pomôcť opusteným, týraním či iným zvieratkám, ktoré to potrebujú!

Stačí, ak si zakúpiš výrobok z tejto stránky, označený hore uvedeným logom*.

Každých € 0.90** pomôže naplniť prázdne misky, prikryť umrznuté kožúšky či rozžiariť iskru v hravých očkách.


* Výťažok bude venovaný, ako (finančný, alebo vopred sprostredkovaný vecný) príspevok, istej (vopred nedefinovanej) organizácií, ktorá prospešnými aktivitami pomáha zvieratám v núdzi, a to pravidelne po nazbieraní hodnotnej sumy. O tom, kto a akú pomoc získal, sa dozviete po jej venovaní tu. Zákazník, ktorý si e-knihu s takýmto logom zakúpi, bude o venovaní informovaný aj e-mailom.

** Predajná cena takejto e-knihy je minimálna (€ 2.90), zahŕňa len nevyhnutné náklady spojené s jej výrobou a predajom. Zákazník žiadnym spôsobom peniaze nevenuje, len si zakúpi výrobok, ktorý je ďalej prospešný. Autor sa dobrovoľne vzdáva istej prijatej finančnej čiastky z každej takejto e-knihy (€ 0.90), a dobročinne, ako súkromná osoba, ju venuje tým, ktorí to nevyhnutne potrebujú, no nevedia si to zadovážiť sami (zvieratkám). :)

0
PARTNERY:
Nová Forma     Martinus.sk    Martinus.cz    Artforum.sk    Palm knihy.cz    Uni knihy.sk    Knihcentrum.cz    Knihy ABZ.cz

Všetky práva vyhradené © Fariel Thimothy  © FT publisher

 .